آموزش رقص + آموزش حرکات موزون + آموزش حرکات هماهنگ

Ava Dance Academy

عناوین مرتبط با رقص

اطلاعیه آکادمی آوا

آکادمی آوا اخبار دوره های جدید کلاسها را از طریق این صفحه + ایمیل + اینستاگرام اطلاع رسانی می کند. ...

شماری ازرقصهای مختلف جهان

در اینجا لیست رقص های بیشماری از جهان با توضیحات کامل ارائه شده است شامل رقص آذری،رقص سالسا ...

مقاله های مرتبط با رقص

مقاله هایی با عناوین یوگا،رقص و حرکات موزون در نواحی مختلف ایران، چی کنگ،رقص آتش،تاریخچه رقص ...

>> آیا قبول دارید رقص یک هنر است؟

اگر جوابتان مثبت است و آن را خوب بلد نیستید یا اینكه بلدید اما می خواهید بهتر یاد بگیرید ما به شما در این یادگیری كمك خواهیم كرد.

آیا تاكنون پیش آمده در مهمانی زیباترین لباسها را پوشیده اید ولی چون نتوانسته اید مثل دیگر مهمانان به وسط بروید و برقصید احساس بدی پیدا كرده باشید؟

یا رقصتان در جلوی آینه خوب است ولی وقتی می خواهید جلوی چند نفر برقصید انگار هیچ چیز یادتان نمی آید و حتی به جای اینكه رقصیدتان اثر بهتری نسبت به نرقصیدتان داشته باشد برعكس تأثیر عكس داشته باشد.

این نشان می دهد كه اولاً اعتماد به نفس شما در رقص كم است و ثانیاً رقص را آن طور كه باید بلد نیستید چون اگر به كاری مسلط باشید اضطرابتان برای انجام آن بسیار كم می شود.

شاید شما بگویید من كه هیچ وقت رقص را یاد نمی گیرم یا اینكه بدن من به قدری خشك است كه با رقص جور در نمی آید یا كسانی كه در شوها و مهمانی ها به آن زیبایی می رقصند كار و زندگیشان را به زمین می گذارند تا فقط به تمرین رقص و ورزش بپردازند.

ولی هیچ كدام از این گفته ها صحیح نیست.چه بسا افراد بیكاری كه هیچ هنری حتی رقصیدن هم ندارند و چه بسیار افراد پرمشغله ای كه با وجود كارهای زیاد به مسایل جانبی زندگی مثل یادگیری هنر پرداخته و موفق تر هم بوده اند.

به علاوه رقص نوعی ورزش هم به حساب می آید و تعداد زیادی از حركات آن از حركات ورزشی گرفته شده كه البته چون موزون تر است حالت رقص به خود می گیرد. همچنین اگر می خواهید لاغر شوید و حوصلۀ ورزش كردن را ندارید با رقص هم خوش اندام بمانید و هم حوصلۀ ورزش را پیدا كنید.

کلید واژه ها:

با ما باشید: اینستاگرام فیسبوک ایمیل


آرمان ما آموزش همنوایی با موسیقی است

کلاس رقص + کلاس حرکات موزون + کلاس حرکات هماهنگ